pixel
0 Кошик
Вибране
Порівняння
Каталог товарів

Про нас

СПОРТ! ЖИТТЯ! ЗАДОВОЛЕННЯ!

Магазин найкращих товарів для дайвінгу АКВАЛАНГ радий вітати всіх фанатів водного відпочинку та спорту!

Якщо ви досвідчений дайвер і підводний світ для вас як рідна домівка, або початківець, що хоче пізнати нові захопливі емоції від дайвінгу, тоді вам обов'язково до нас!

Наш магазин пропонує широкий спектр спорядження, одягу та аксесуарів для всіх видів активності на воді та під водою. У нас ви знайдете лише надійні бренди від кращих виробників, якість яких ми неодноразово перевірили на власному досвіді. Виставковий зал, що знаходиться в м. Київ поблизу Дарницької площі, дозволяє ефективно підібрати найкраще рішення саме для вас та отримати консультацію від професійних інструкторів.

Також до асортименту товарів Акваланг входить зручне та якісне взуття, одяг та аксесуари, призначені для комфортного бігу в будь-яких погодних умовах та на будь-якій місцевості. Каталог товарів магазину передбачає підбір по розмірам, кольорам та моделям і дозволяє обрати спортивні товари як для дорослих, так і для дітей.

Ще однією важливою особливістю нашого магазину являється великий склад, що забезпечує значну кількість товару в безпосередній наявності та дозволяє приміряти та підібрати товар на власні очі.

Сервіс 

Магазин Акваланг активно співпрацює зі школами та інструкторами з дайвінгу. Ми пропонуємо досвідчену консультацію для клієнтів та вигідні умови для інструкторів та партнерів. На сайті передбачена система знижок для постійних покупців та можливість використовувати промокоди для приємних бонусів.

Окрім цього, в магазині існує власний сервісний центр, який допоможе вам здійснити професійний догляд, обслуговування та ремонт спорядження. 

АКВАЛАНГ - шлях до яскравих вражень! 

 

Україна, м Київ, пр. Юрія Гагаріна 2/35

+38 (044) 507-11-59
+38 (096) 357-55-37
+38 (095) 891-08-41